עשרת הדיברות של צוללי ומדריכי המועדון
הכל לאט לאט. בסבלנות, באדיבות, תוך מתן תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט.
 
לקבל. את חוקיו של העולם החדש. יש מלא כאלה. פשוט להשאיר על החוף, ממש בקו המים את האינסטינקטים שרכש אותו יונק יבשתי וננסה משהו אחר לרגע, או קיי?
 
ליהנות, מהטבע, פראי לחלוטין. נשאיר אותו ככה.
 
להירגע.
 
לנשום. רק מהפה, לאט ויציב, נשימות עמוקות איטיות סדירות וקצובות, זו בעצם תמציתה של כל התורה. לנשום.
 
לסדר, סדר וארגון, מה גם שמערכת הציוד היא ממש מערכת תומכת חיים, ולכן חשוב לוודא שהיא עובדת כהלכה.
 
ללמוד. קצת פיזיקה וביולוגיה מעשית ועיונית.
 
לרחף. זה יופי לרחף, כמו אסטרונאוט בחלל.
 
לתקשר. למרות הקושי, לקיים תקשורת, במיוחד כשדחוק ולחוץ.
 
הטבע, לשמור עליו, מכל משמר, שיהיה גם לילדים של הילדים שלנו.
לפתע פתאום או מתוך הכחול? 
אאוטאופדבלו !
אז מי אנחנו?
את המועדון אאוטאופדבלו הקימו וייסדו שני חברים טובים, אודי לוי ורן גולן בשנת 2016. מתוך אהבת ים אדירה שלא מצאה סיפוק בשום מקום אחר מלבד הכחול הגדול.
את המועדון ובית הספר לצלילה מנהל רן גולן, מדריך מנוסה ומיומן, עוד מאז שנת 1998, עם מאות הסמכות ואלפי צלילות ברזומה, וניסיון עשיר במחקר ימי והרפתקאות באופן כללי. כמי שנולד לחופי העיר האבודה ימית, ומאז נדד, וצלל ושב ונדד מחוף לחוף ומים לים, עד שטיפס על גב הההר.

עיקר הפעילות מוכוונת לצלילה עם קצת אקשן ועניין, מחקר של אתרי צלילה חדשים והבנה של השפעת החיים המודרניים על האקולוגיה של הימים והאוקיינוסים, העלאת המודעות להיבטים האקולוגיים הרבים והמגוונים, ומתוך הבנה שככל שיהיו בני האדם קרובים יותר למים, כך יידעו יותר וישמרו יותר. למשל, הרבה מהפעילויות מתבצעות עם קייקים או בשיתוף פעולה עם דייגם מקומיים, ומתוך קבלה והבנה של חשיבותה של סביבה הרמונית ומכבדת, בין אדם לאדם, בין אדם לחיה ובין סביבה לאדם.

המועדון הוקם בעיר מודיעין, עם הדימוי ההררי, והמיקום המזרחי העיר משופעת בצוללים ושאר חובבים ומכורים למים מלוחים. בתחילה הוקם אאוטאופדבלו בסולומון סנטר בשכונת השמשוני (מגינים) בעיר, ובשלהי 2018 שמחנו לחנוך את המועדון החדש ברעות, הפעם הכיתה כוללת גם בריכה בעומק מטר וחצי ותנאי לימוד לקורסים הראשוניים שטרם נראו במחוזותינו. המועדון ממוקם בחצר בית פרטי, חניה צמודה ושאר פינוקים שאפשר לגלות רק כשממש מגיעים. אאוטאופדבלו מתמחה מאז הקמתו במתן שרות ממוקד, פרטני ואישי, כל אחד לומד בקצב שלו, ובנוחות שלו המטרה שלנו לא רק להצליח ללמד אותכם לצלול, זה קל יחסית, בשבילנו זו משימה עליונה שתאהבו לצלול, ושתאהבו ים, שתאהבו חול ומלח ותחפשו את כל החיים שמתחבאים בינהם  - אם לא תחזרו לים נכשלנו. אם תחזרו, הצלחנו :)
איפה אנחנו צוללים? איפה שהכי מגניב לנו, איפה שיש החיות הכי חמודות שהכי מעניינות אותנו, כרישים, טריגונים, תמנונים, ארנבונים, חשופיות, חשמלנים, אראסים, חלילנים, דולפינים, יו ניים איט - ווי דייב איט! 

חלק גדול מפעילות המועדון מתבצעת בצלילות עם הכרישים - העפרוריות של חדרה והסנפירתנים של אשדוד, המועדון גאה לשתף פעולה ולקחת חלק  במחקר שמתבצע סביב מקומות אלה. וגם להחשב כגורם מוביל ונחשב - בהובלת צוללים למקומות אלו. במהלך השנים פיתחנו שיטות ונהלים שמבטיחים גם תצפיות מרשימות וגם רמת בטיחות ללא פשרות - שיטה שהוכיחה את עצמה שוב ושוב במקומות המאתגרים ביותר.

אין השכרות ציוד אצלנו, למעט לקורסי כוכב אחד שמקבלים ציוד למהלך הקורס, אנחנו מאמינים שלכל צולל צריך להיות הציוד שלו, שהוא התאים לעצמו והוא מכיר הכי טוב, והוא גם מטפל בו בעצמו. נשמח לעזור לכם לרכוש, למצוא ציוד צלילה חדש או משומש או לייעץ לכם. חנות לציוד צלילה אין לנו. נלך איתכם בשמחה לדוגית למשל. 
אין לנו גם ניטרוקס, אולי יום אחד יהיה, אבל כרגע לא. חוצמזה יש לנו הרבה דברים שתוכלו למצוא במחירון או פשוט תתקשרו, הכל תמיד יהיה קשור למצב הים וסוג העונה.
אנחנו אכן נחייב אותכם בביצוע רענון בדיוק כמו שכתוב בנהלי רשות הצלילה (לפחות כל עוד ככה זה כתוב), נחייב אותכם בהצגת טופס בדיקה ויזואלית בתוקף לפני כל דחיסה, ובכלל תמיד נדרוש לראות ושתציגו את כל הניירת המסמכולוגיה הרלוונטית, כמו שלמדתם שצריך.. כאלה אנחנו ואיתכם הסליחה אם זה פחות מתאים לכם. אנחנו מעדיפים להקפיד. אנחנו עושים בדיקה ויזואלית (150-200 שח), לא עושים ולא לוקחים להידרוסטטית.... קיצר..
הבנתם קצת? כאלה אנחנו, לא בטוח שהכי סטנדרטים, אבל אלו אנחנו. אתם מוזמנים, נכיר אותכם...


המועדון הוא עסק קטן, משפחתי, חם ומחבק, גם בימי קורונה. המנויים מקבלים שרות דחיסה כמעט בכל שעה סבירה, וגם בשעה פחות סבירה, רק תתאמו לפני...

האא....

ותצללו - אאוטאופדבלו
 
אז מי אנחנו?
אאוטאופדבלו, מתוך הכחול, לפתע פתאום - כאלה אנחנו - תתמודדו, אאוטאופדבלו
דברים שכתבו עלינו בעולם (הכל בזכות הכרישות)
 
טלפון      08-6601899
נייד         052-8701778
כתובת     שד' העומרים 3, מודיעין 
דוא"ל     
divingoutofssi@gmail.com
פקס        08-9753271
Phone     +972-8-6601899

E-mail     divingoutofssi@gmail.com
                  
Fax           +972-8-9753271
Youtube
Facebook
כתובתנו: שד' העומרים 3 מודיעין
להזמנות צרו קשר עם המועדון 08-6601899  ותבוא ברכה על ראשכם, אמן 
מועדון הצלילה אאוטאופדבלו עומד בתקן התו הסגול, ומקפיד על תקנות החירום, הנחיות משרד הבריאות, ורשות הצלילה. 
מטרת המועדון לספק שרותי צלילה לצוללים ספורטיביים, תוך הקפדה מירבית על הבריאות בימי הקורונה כמו גם על הבטיחות במים ובביצוע הפעילות כמו תמיד, והפעם בשילוב עם אתגרי הקורונה. 


כל פעילויות הקורסים במועדון פרטיות, בשיטת "אחד על אחד", וכל פעילות מתואמת לבריכה, לים תיכון, לים האדום, או בטיול צלילה.
אנחנו נתאים את עצמנו ואת אופן הלימוד וההדרכה אליכם, לפי הלוז הרצון והקצב שלכם.